Center IRIS

Center za izobraževanje, rehabilitacijo, inkluzijo in svetovanje za slepe in slabovidne Ljubljana

Emilopen, petek 9.6.2017


Sončno petkovo jutro, smo že zjutraj začeli s finalnimi tekmovanki v atletiki in plavanju. In takoj po prvih disciplinah, so bile okrog vratov naših učencev že kolajne. Tekom dneva, se je tja do poznega popoldneva zbirka kolajn le še povečevala. V atletiki smo dosegli 2 prvi mesti, 2 drugi mesti, 3 tretja mesta in eno 4. mesto.
V plavanju pa 2 drugi in 2 tretji mesti.
Treba je povedati, da je bil sistem finalnih tekmovanj narejen tako, da so tekmovali skupaj tekmovalci po časih iz predtekmovanj. Tako so naši učenci tekmovali, tekmovali s tekmeci starimi tudi 18 in več let, kar daje našim dosežkom še večjo težo.
Za nagrado, smo si popoldan privoščili kopanje v enem od mestnih kopališč.
Večer pa smo zaključili na hribčku nad hotelom, kjer smo si ogledali sončni zahod.

(Skupno 29 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost